Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.

Zabawa w samochód – Toyota Fun-VII Concept

Newsy - 1 grudnia 2011

Toyota sukcesywnie publikuje kolejne szczegóły na temat premier szykowanych na targi w Tokio. Japończycy ujawnili prototyp Fun-VII Concept.

Jeden z kilku prototypów, które ujrzą światło dzienne w Tokio, wyróżnia się jednobryłowym, futurystycznym nadwoziem, którego nie sposób pomylić z żadnym autem seryjnym. Karoseria ma 4020 mm długości, 1745 mm szerokości i 1415 mm wysokości.

Nowoczesne nadwozie okazuje się jednym wielkim ekranem, na którym kierowca Fun-VII Concept może wyświetlać żądane informacje czy grafiki. Podobne funkcje oferuje kabina pasażerska, która może poszczycić się – jak twierdzi Toyota – mocno rozbudowanym systemem informacyjno-rozrywkowym.

Samochód umożliwia oczywiście połączenie się z urządzeniami mobilnymi pasażerów. Co więcej, pozwala też na integrację z systemem infrastruktury drogowej.

Komentarze (0)

Nikt nie dodał jeszcze komentarza do tego wpisu.

Dodaj komentarz