Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.

SOFORT AG i Oponeo nawiązują współpracę

Newsy - 10 marca 2014

Lider branży oponiarskiej w Polsce – Oponeo podpisał umowę z SOFORT AG. Od 19 lutego dzięki porozumieniu zawartemu między tymi dwoma podmiotami będzie można skorzystać z niezależnej metody płatności – SOFORT Banking.

Usługa będzie dostępna w siedmiu krajach: Niemczech, Austrii, Holandii, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech.

Liczymy, że dzięki naszemu doświadczeniu, sile marki SOFORT oraz zaufaniu, jakim się ona cieszy w Europie, możemy znacznie przyśpieszyć nasz rozwój i sprawić, że oferta Oponeo będzie jeszcze bardziej konkurencyjna. Dzięki temu, nasi klienci robiący zakupy na Oponeo oczywiście również skorzystają, zyskują bezpieczną, szybką I łatwą w obsłudze metodę płatności – oświadczył Dariusz Topolewski, CEO Oponeo S.A

SOFORT Banking opiera swoje działanie na tych samych zasadach jak zautomatyzowana płatność z góry wykonana zwykłym przelewem bankowym. Czas operacji to zaledwie kilka sekund, nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Po zrealizowaniu płatności potwierdzenie o zainicjowaniu transferu automatycznie jest wysyłane do sprzedającego. Operacja płatności online weryfikowana jest jednorazowym kodem zabezpieczającym. Nie wymaga od klienta rejestracji.

Komentarze (0)

Nikt nie dodał jeszcze komentarza do tego wpisu.

Dodaj komentarz