Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.

Projektanci BMW stylizują luksusowy jacht Intermarine

Newsy - 28 marca 2011

BMW nie ogranicza się do branży motoryzacyjnej. Tym razem, studio projektowe firmy DesignworksUSA nawiązało współpracę z brazylijskim producentem jednostek pływających Intermarine, stylizując nowy, luksusowy jacht.

Intermarine 55 – bo tak nazywa się nowe dzieło projektantów BMW – to 17,4-metrowy jacht, który mieści w swoim wnętrzu sześciu pasażerów i marynarza, oferując im kilka elegancko zaprojektowanych pomieszczeń – salon, kuchnię, dwie łazienki i trzy kabiny wypoczynkowe.

Charakterystycznymi cechami designerskimi jachtu Intermarine są oryginalnie wystylizowane okna, których duże powierzchnie gwarantują doskonały widok na zewnątrz oraz przyjemną atmosferę wewnątrz.Projektując jacht, designerzy BMW nie zapomnieli o nawiązaniach do branży motoryzacyjnej. Samochodami inspirowano się tworząc liczne przetłoczenia boczne, wloty powietrza wykonane ze stali nierdzewnej, a także sporej wielkości skrzydło tylne.Zainteresowanych kupnem wspólnego dzieła projektantów BMW DesignworksUSA oraz konstruktorów Intermarine informujemy, że jacht z „55-ką” w nazwie trafi do sprzedaży w lipcu tego roku.

Komentarze (0)

Nikt nie dodał jeszcze komentarza do tego wpisu.

Dodaj komentarz