Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.

Porsche 911 Black Edition

Newsy - 25 stycznia 2011

Do niezliczonych edycji specjalnych Porsche 911 dołączyła właśnie kolejna wersja. Niemiecki producent pokazał odmianę o nazwie Black Edition.

Jak się z pewnością domyślacie, wyróżnikiem nowej edycji jest przede wszystkim jej kolorystyka. Każdy egzemplarz specjalnej „911-ki” otrzyma czarny lakier nadwozia, który dostępny będzie w dwóch wariantach – zwykłym i metalizowanym („Basalt Black”). W wersji nadwoziowej Cabrio, czarny będzie też składany, miękki dach.Z zewnątrz, wariant Black Edition rozpoznamy ponadto po 19-calowych felgach 911 Turbo II wykonanych z kutego aluminium oraz czarnych zaciskach hamulcowych. Wnętrze zostało natomiast ozdobione czarną tapicerką skórzaną, zestawem wskaźników o tej samej barwie, kierownicą z serii SportDesign, aluminiowym wykończeniem dźwigni zmiany biegów i otworów wentylacyjnych, a także emblematem informującym, z jaką odmianą mamy do czynienia.

Specjalna wersja sportowego Porsche oferowana będzie z bogatym wyposażeniem standardowym, które obejmie rozbudowany system audio marki BOSE (z 13. głośnikami w coupe i 12. w cabrio), nawigację satelitarną, automatycznie ściemniające się lusterko wewnętrzne, tempomat, wycieraczki z czujnikiem deszczu oraz asystenta parkowania.Porsche 911 Black Edition wejdzie do sprzedaży w ciągu kilku najbliższych miesięcy i zostanie zaoferowane w ograniczonym nakładzie 1911 sztuk. Co ciekawe, limitowana odmiana kosztować będzie tyle samo, co standardowy model Carrera.

Komentarze (1)

Ania W.

Porsche na zawsze!

21 kwietnia 2012 00:23

Dodaj komentarz