Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.

Mini John Cooper Works a la Louis Vuitton

Newsy - 8 lutego 2011

W swoim najnowszym projekcie, tuner CoverEFX zaoferował coś specjalnego zarówno dla niej, jak i dla niego. Zmodernizowane Mini JCW (John Cooper Works) nie tylko bardziej interesująco wygląda, ale dostarcza także większej frajdy z jazdy.

Zmiany zaprojektowane „dla niej” widzimy już na pierwszy rzut oka. W czarno-złotej karoserii, zaopatrzonej w nowe felgi (OZ LM o średnicy 17 cali, z ogumieniem Toyo R888 205/40 R17), kobiety powinny od razu dopatrzeć się nawiązań do luksusowych torebek spod szyldu Louisa Vuittona.

Do przeróbek stworzonych „dla niego” zaliczymy natomiast obniżone zawieszenie KW Variant 3 (z podzespołami wykonanymi ze stali nierdzewnej) oraz dwa zestawy modyfikacji silnikowych, pozwalających „wycisnąć” z turbodoładowanego motoru 1.6 więcej „pary”.

Za sprawą przeprogramowanego ECU, sportowego filtra powietrza oraz nowego układu wydechowego, pierwszy zestaw gwarantuje wzrost parametrów do 236 KM i 350 Nm. W przypadku drugiego zestawu, modyfikacje objęły również zmodyfikowaną skrzynię biegów, która przyczyniła się do podniesienia mocy i momentu do odpowiednio 252 koni mechanicznych i 382 niutonometrów.

Komentarze (0)

Nikt nie dodał jeszcze komentarza do tego wpisu.

Dodaj komentarz