Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.

MINI Cabrio Highgate – świeży powiew luksusu

Newsy - 7 lutego 2012

Jakiś czas temu zaprezentowano ciekawe odmiany MINI o nazwie Bayswater i Baker Street. Teraz należąca do BMW marka MINI pokazała kolejną wersję specjalną nazwaną od prestiżowej dzielnicy Londynu. Tym razem zmianom poddano kabriolet, a nazwa modelu brzmi MINI Cabrio Highgate. Czym charakteryzuje się ta wersja specjalna?

Jakiś czas temu zaprezentowano ciekawe odmiany MINI o nazwie Czym charakteryzuje się ta wersja specjalna? Wersja Highgate w stosunku do regularnego MINI Cabrio różni się głównie luksusowym wykończeniem oraz drobnymi akcentami stylistycznymi.

Na pierwszy rzut oka auto wygląda bardzo estetycznie, choć połączenia kolorystyczne nie każdemu przypadną do gustu. We wnętrzu pojawiła się brązowa skóra z niebieskimi wykończeniami, co jest połączeniem dość ryzykownym. Na szczęście w przypadku MINI Cabrio Highgate wnętrze wygląda bardzo ciekawie.

Skórą pokryte są nie tylko fotele, ale także część deski rozdzielczej i podłokietniki w drzwiach. Taka sama kolorystyka została zastosowana na zewnątrz, a dodatkowo pojawiły się liczne oznaczenia „Highgate” oraz indywidualne obręcze 17-calowe. Wersja Highgate wyróżnia się spośród innych, nieco szarych i nudnych stylizacji, jednocześnie nie wzbudza skrajnych emocji – bardzo poprawnie. Auto będzie dostępne w czterech wersjach: Cooper, Cooper S, Cooper D oraz Cooper SD.

Oficjalna premiera MINI Cabrio Highgate nastąpi za miesiąc, podczas targów w Genewie i wtedy zapewne pojawi się informacja na temat jego ceny. Spodziewamy się dość wysokiej kwoty, gdyż już podstawowa wersja MINI z otwartym nadwoziem nie jest tania. Auto kosztuje w Polsce 87 900 zł.

Komentarze (0)

Nikt nie dodał jeszcze komentarza do tego wpisu.

Dodaj komentarz