Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.

Limuzyna a la coupe od Kia

Newsy - 9 września 2011

Skrótem od "Gran Turismo" Kia ochrzciła swój nowy koncepcyjny model, który doczeka się publicznej prezentacji podczas (tak, zgadliście) targów motoryzacyjnych we Frankfurcie. Przy okazji ujawniła zestaw nowych fotografii auta.

Rzut oka na wygląd zewnętrzny koreańskiego prototypu wystarczy, aby dowiedzieć się, że nie bez powodu nosi on nazwę GT. Dzięki ujawnionym właśnie nowym zdjęciom możemy z bliska przyjrzeć się dynamicznej sylwetce nadwozia wyraźnie nawiązującej do coupe.

Wśród najnowszych fotografii modelu GT znalazły się również zdjęcia wnętrza. Zapoznając się z nimi dowiadujemy się, że środek nowej Kii łączy masywne kształty z nowoczesnymi wskaźnikami oraz detalami nadającymi całości sportowego charakteru (wśród nich znalazła się specjalnie wyprofilowana kierownica).

Kolejny już reprezentant „4-drzwiowych limuzyn w stylu coupe” otrzymał układ napędowy łączący silnik zamontowany z przodu z napędem tylny. Niestety, Kia nie zdradziła, jakie parametry ma zastosowany motor i jakie osiągi gwarantuje.

Komentarze (0)

Nikt nie dodał jeszcze komentarza do tego wpisu.

Dodaj komentarz