Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.

Kia pro_cee’d po liftingu – pierwsze zdjęcia

Newsy - 31 grudnia 2010

Po 5-drzwiowym hatchbacku i kombi, przyszedł czas na coupe – Kia poddała modernizacjom kolejną wersję nadwoziową kompaktowego cee’da. 3-drzwiowy wariant o nazwie pro_cee’d doczekał się dyskretnych zmian stylistycznych i kilku modyfikacji mechanicznych.

Choć światowa premiera odnowionej Kii odbędzie się w marcu (podczas międzynarodowych targów w Genewie), my możemy już teraz przyjrzeć się autu z bliska. A to wszystko za sprawą oficjalnych fotografii modelu, które pojawiły się właśnie w Internecie.

Jak widzimy, pro_cee’d po liftingu otrzymał przeprojektowany pas przedni ze zmienionymi reflektorami, przerobionym zderzakiem oraz nową atrapą chłodnicy. Ostatni z wymienionych elementów upodobnił niemłodą już Kię do najnowszych propozycji azjatyckiej marki.

Wyróżnikiem kompaktowego coupe po modernizacjach są także ulepszone jednostki napędowe. Nieoficjalnie wiemy, że moc 1,6-litrowego diesla udało się podnieść z 90 do 130 KM, natomiast moment obrotowy – z 235 do 255 Nm. Musimy przyznać, że różnica 40 koni mechanicznych robi wrażenie.

Komentarze (0)

Nikt nie dodał jeszcze komentarza do tego wpisu.

Dodaj komentarz