Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.

Katie Melua ambasadorką marki Opel

Newsy - 24 listopada 2010

Opel będzie partnerem na europejskiej trasie koncertowej wokalistki zaplanowanej na wiosnę 2011 roku

Ampera, pojazd z napędem elektrycznym o zwiększonym zasięgu, towarzyszyć będzie Katie Melui w całej Europie

Piosenkarka i kompozytorka Katie Melua została nowym ambasadorem marki Opel. Współpraca pomiędzy artystką a producentem samochodów zbiegnie się w czasie z obejmującą 50 europejskich miast trasą koncertową wokalistki zaplanowaną na 2011 r.

Popieranie młodych talentów oraz zaangażowanie Opla w branży muzycznej i rozrywkowej odgrywa decydującą rolę w realizowanej przez firmę strategii rewitalizacji marki i umocnienia jej pozycji na najważniejszych rynkach.

Jesteśmy podekscytowani współpracą z Katie Melua, niezwykłą osobą i fantastyczną artystką. Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż będzie ona jedną z twarzy naszej marki w przyszłości – mówi Alain Visser, Wiceprezes Opla ds. sprzedaży, marketingu i usług posprzedażnych. Kluczowe wartości marki ujęte w naszej strategii to innowacyjność, dynamika i emocjonalny design – a także zgodne z nimi świadomość środowiskowa i odpowiedzialność społeczna. Jesteśmy przywiązani do tych wartości, a Katie Melua reprezentuje je w sposób wyjątkowo wiarygodny i autentyczny.

Wokalistka również cieszy się z nowego partnerstwa. Czuję się z tym bardzo dobrze, uważam, że doskonale do siebie pasujemy -mówi Melua. Podoba mi się sposób, w jaki Opel reaguje na zagadnienia takie, jak ochrona środowiska, a jednocześnie realizuje przesłanie emocji i smaku życia. Wczoraj miałam możliwość prowadzenia Ampery w Londynie – było wspaniale!

Ciesząca się międzynarodowym szacunkiem za działalność na rzecz ochrony środowiska oraz działalność charytatywną, Katie Melua na stałe zagościła w międzynarodowych gronie gwiazd muzyki dzięki niepowtarzalnemu i wyraźnemu stylowi.

Komentarze (1)

Jacek

Piekna dziewczyna i piekny samochod.

5 grudnia 2010 17:23

Dodaj komentarz