Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.

Julia Pietrucha – pytania na biegu

Pytania na biegu - 9 listopada 2011

"Jestem śpiewającą wariatką za kółkiem"
Aż osiem biegów mogą mieć współczesne samochody osobowe. Tyle samo pytań i odpowiedzi na nie może wystarczyć, by "rozszyfrować" kobietę za kierownicą.

Julia Pietrucha, niezwykle piękna i utalentowana aktorka filmowa i teatralna. Zagrała m.in. w filmach: Testosteron, Jutro idziemy do kina, Lejdis, Naznaczony, Miasto z morza i Tatarak. Na małym ekranie możemy podziwiać ją w roli głównej bohaterki serialu Blondynka.
Wystąpiła także w telenowelach: Na Wspólnej, Kochaj mnie, kochaj!, M jak miłość, Teraz albo nigdy. Jeździ Suzuki Swiftem. Prawo jazdy ma od 2 lat. Zdobyła je za 4 podejściem.

– Samochód to dla mnie…
… dopiero od niedawna, niezbędnik w miejskim życiu. Zmienił mój tryb funkcjonowania na szybszy i bardziej efektywny. Coraz lepiej umiem już omijać korki i znajdować skróty w mieście.

– O czym najczęściej myślisz, gdy prowadzisz?
– Skupiam się na jeździe i często bardzo głośno słucham muzyki, próbując rozbawić tym, bądź rozweselić smutnych warszawskich kierowców!

– Co robisz, gdy podczas jazdy przebijesz oponę?
– Jeszcze mi się nie zdarzyło, więc pewnie dopiero zobaczymy jaka będzie moja reakcja!

– Trzy słowa, które najlepiej charakteryzują mnie za kierownicą.
– Śpiewająca wariatka za kółkiem. Uśmiecha się bez powodu. Denerwuje się jak ktoś wjeżdża na ulicę w korku i zastawia samochody jadące z innej strony. Polscy kierowcy są bardzo niekompetentni!

– Podróż, którą zapamiętam do końca życia…
… podróż po Francji, przez 2 tygodnie, zjechaliśmy, począwszy od Paryża, przez Champanię, do Alp, zahaczyliśmy o Morze Śródziemne, Bourge, aż do Normandii. Piękna podróż w najpiękniejszych 2 wiosennych tygodniach Francji, kiedy wszystko budzi się do życia.

– Seks w samochodzie…
…któż to wie.

– Ostatni mandat…
…za parkowanie oczywiście. Zwykle dzieje się to w strefach płatnego parkowania, kiedy akurat nie mam drobnych.

– Moja największa gafa za kierownicą…
… wjazd w jednokierunkową pod prąd… Ale trzeba się pomylić, żeby się nauczyć. Wiele znaków na polskich drogach może przyprawić o zawał serca, bo jak niechcący pomyli się zjazdy z autostrady, to już się nie wróci przez najbliższą godzinę. Znane są zresztą filmiki z YouTube’a, na których auto pomyka po autostradzie, tylko w przeciwnym kierunku….

Komentarze (0)

Nikt nie dodał jeszcze komentarza do tego wpisu.

Dodaj komentarz