Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.

Infiniti Etherea – kompaktowa hybryda

Newsy - 16 lutego 2011

Infiniti produkuje tylko drogie, luksusowe limuzyny, SUV-y i sportowe G37. Szefowie marki doszli jednak do wniosku, że pora wejść również w segment mniejszych samochodów.

Właśnie dlatego w Genewie zaprezentowana zostanie Etherea – hybrydowy samochód koncepcyjny o długości 4,4 metra. Od kilku tygodni pojawiają się plotki o wprowadzeniu przez Infiniti nowego, mniejszego modelu, który mógłby odnaleźć się w segmencie kompaktów typu premium.

Etherea kierunku jaki obrali projektanci Infiniti. Pojazd w swojej stylistyce łączy cechy samochodów sportowych, miejskich, a nawet crossoverów z charakterystyczną stylistyką Infiniti. Pięciodrzwiowe nadwozie wygląda zadziornie, ma bardzo dynamiczną linię i wydaje się być całkiem przestronne. Szczegóły dotyczące napędu i ewentualnych szans na produkcję seryjną zostaną ujawnione w marcu.

Komentarze (0)

Nikt nie dodał jeszcze komentarza do tego wpisu.

Dodaj komentarz