Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.

Hyundai prezentuje szkice nowego modelu Grandeur

Newsy - 23 listopada 2010

Hyundai Motor Company zaprezentował pierwsze szkice sedana Grandeur, znanego także na rynkach poza Koreą pod nazwą Azera.

Model Grandeur, którego nazwa nawiązuje do wspaniałości i wielkości, został wprowadzony na rynek koreański w 1986 roku i był to pierwszy luksusowy sedan w ofercie firmy. Hyundai zdecydował się zachować tę nazwę podtrzymując tym samym nie tylko tradycję, ale także zamiar kontynuowania sukcesu sprzedażowego.

Grandeur piątej generacji, został stworzony w oparciu o koncepcję harmonizacji tradycji i najnowszej technologii. Dominującym elementem przodu auta są oryginalne reflektory oraz wyrazisty grill, podkreślające ekskluzywny wygląd samochodu.
Uwagę zwracają płynnie i elegancko poprowadzone linie boczne, nadające modelowi dynamicznego wykończenia.
Szeroki i masywny zderzak tylny oraz wykorzystanie stylowych lamp LED sprawiło, że tył samochodu nabrał charakterystycznego, lekko futurystycznego wyglądu.

Nowy Grandeur zdecydowanie różni się od swojego poprzednika, łącząc w sobie w idealnych proporcjach klasykę z nowoczesnością.

Komentarze (0)

Nikt nie dodał jeszcze komentarza do tego wpisu.

Dodaj komentarz