Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.

Ford pomaga zaplanować rodzinne wakacje

Newsy - 14 lipca 2011

Czy zdarzyło Wam się, że Wasze oczekiwania co do wakacji nie zostały spełnione? Czy żałowałyście kiedyś, że nie zaplanowałyście lepiej czasu, którego na urlopie zawsze jest za mało? Ford postanowił ułatwić kierowcom i ich rodzinom spędzenie niezapomnianych wakacji.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodzin z dziećmi, Ford postanowił pomóc w planowaniu wakacji. Powstała strona www.rodzinnepodroze.pl, która ma być odpowiedzią na większość przedurlopowych pytań. A więc możemy za jej pomocą zaplanować trasę dojazdu, wybrać najciekawsze do odwiedzenia miejsca czy też zaplanować nocleg. Witryna została przygotowana w taki sposób, że uwzględnia również potrzeby najmłodszych.

Ci, którzy zechcą się podzielić swoimi wrażeniami z wakacji i dodać na mapie rekomendowane przez siebie miejsce, mają szanse na otrzymanie Forda Grand C-MAX na tygodniowe testy wraz z pełnym bakiem paliwa.

Komentarze (0)

Nikt nie dodał jeszcze komentarza do tego wpisu.

Dodaj komentarz