Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.

Fiat 500C i Jennifer Lopez w reklamie

Newsy - 14 października 2011

Fiata 500C kontynuuje swoją współpracę reklamową z Jennifer Lopez.

Oglądając 1-minutowe video, można dojść do wniosku, że „maluch” bez dachu promowany przez amerykański oddział Fiata jest tak naprawdę tłem opublikowanej reklamy. Wszystko dlatego, że film skupia się na wypowiedziach J. Lo, która przejeżdżając przez nowojorski Manhattan (oczywiście za kierownicą „500-ki”) opowiada o swoim związku z rodzinną dzielnicą Bronx.

Spytacie, co to ma wspólnego z promowanym modelem Fiata? „Reklama opowiada, jak proste elementy naszego wychowania mogą pomóc nam wyjaśnić, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy oraz posłużyć jako źródło inspiracji do osiągnięcia naszych celów w życiu. Jazda i determinacja są wątkiem wspólnym z marką Fiat i hasłem «Życie jest lepsze, kiedy jeździmy».” – powiedział Olivier Francois, szef Fiata w USA.

Emisja kolejnej reklamy amerykańskiego Fiata 500C rozpoczęła się w poniedziałek.

Komentarze (2)

d

najgorszy samochod jakim jezdzilam 🙁 jak mozna zaplacic tyle pieniedzy za cos takiego? na szczescie nie byl moj, 100 razy wolalabym kupic cos lekko uzywanego za te cene, co nie stuka na kazdym kamieniu i nie trzesie sie na boki na kazdej nieidealnej powierzchni

15 października 2011 23:04

gregor79

Najlepszy samochód jakim miałem okazję jeździć. Bardzo dobre przyspieszenie, piękny wygląd, dobre zawieszenie trzymające na zakrętach przy dużych prędkościach. Naprawdę warto zainwestować swoje pieniążki w ten samochodzik, by odkryć nowy styl i prestiż włoskich projektantów. A każdy kto będzie na drodze, spojrzy z zaciekawieniem na kierowcę nowego Fiata 500 C. Obok tego auta nikt nie przechodzi obojętnie!

29 października 2011 20:36

Dodaj komentarz