Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.

Fiat 500 od Gucciego

Newsy - 25 lutego 2011

Stylowy Fiat 500 jest doskonałą bazą do tworzenia różnych edycji limitowanych. Powstały już Fiat 500 Abarth 695 Tributo Ferrari, SpeedGrey, Pink, BlackJack, Biclolore itd. Do tego grona dołączy kolejny ciekawy model – Gucci.

Samochód został zmodyfikowany wizualnie przez główną projektantkę, a zarazem dyrektorkę kreatywną Gucci – Fridę Giannini. Logo renomowanej włoskiej firmy pojawia się na drzwiach, felgach oraz zagłówkach. Pod maską Fiata znajduje się standardowy silnik 1.4 o mocy 100 KM. Zmiany dotyczą więc tylko kwestii stylistycznych – pojazd może być pomalowany na czarno lub biało. Obie wersje posiadają charakterystyczne paski na karoserii. Wewnątrz również można odnaleźć drobne akcenty prosto od Gucciego – pasy bezpieczeństwa, dywaniki, drążek zmiany biegów – każdy z tych elementów przyozdobiono zielono-czerwonym pasem. Gucci postarało się również o przygotowanie specjalnie dla Fiata kolekcji akcesoriów z logiem modelu 500. Od kwietnia na stronie gucci.com będzie można kupić zegarek, torby, buty, czapki z daszkiem, okulary przeciwsłoneczne i dresy.

Sprzedaż Pięćsetki rozpocznie się w kwietniu i do 30 czerwca będzie prowadzona jedynie w internecie (www.500bygucci.com). W lipcu samochód trafi do europejskich salonów, a do końca roku, również wyemigruje na inne kontynenty. Ceny edycji Gucci zaczynają się od 17 tys. euro, czyli ok 64 tys. zł.

Komentarze (1)

gregor79

Powiem tak, pani Frida Giannini ma bardzo dobry styl. Kiedy patrzy się na zmodyfikowaną 500 pod szyldem pięknie pachnących perfumów Gucciego odnosi się wrażenie, że jest się w zupełnie innym wymiarze. Zachwyca mnie ten samochód. Firma Fiat udowadnia po raz kolejny, że nie obcy jest jej świat ludzi luksusu i pasji. Nie tylko w tworzeniu, ale również w sposobie przeżywania każdego dnia chociażby jadąc do pracy czy wypoczywając Fiatem 500 pod szyldem Gucciego. Dobra robota!

5 listopada 2011 16:16

Dodaj komentarz