Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.

Fiat 500 by Gucci – prezentacje w Paryżu

Newsy - 11 maja 2011

Model 500 by Gucci miał swoją premierę na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie oraz podczas imprezy “Milan Fashion Week”, następnie ruszył na podbój Paryża.

Biała wersja została zaprezentowana przez Fiata podczas imprezy w salonie firmowym MotorVillage na Polach Elizejskich. W tym samym czasie w sklepie Gucciego przy Avenue Montaigne zorganizowano elegancki koktajl, na którym można było podziwiać czarną 500 by Gucci.

Specjalna wersja Fiata 500 została zaprojektowana przez Fridę Giannini – Dyrektora Kreatywnego firmy Gucci we współpracy z Centro Stile Fiat. Pojawiała się w sprzedaży 1 kwietnia i początkowo można było ją zamówić tylko przez stronę internetową- www.500bygucci.com. Po paryskim debiucie nowa seria kultowej „Pięćsetki” będzie prezentowana m.in. w Londynie o Tokyo. Do sprzedaży w Europie auto trafi w lipcu. Na pozostałych rynkach zawita do końca roku.

Komentarze (2)

gregor79

Chrom, biel lub głęboka czerń, bezpieczeństwo, gwiazdy, piękne brzmienie – w takim skrócie oddałbym ten model Fiata 500 zaprezentowanego przez Gucciego. Auto jest wyjątkowe w swoim rodzaju. Jeśli jesteś wyjątkowym człowiekiem, to powinieneś go mieć!

5 listopada 2011 16:06

gregor79

Bardzo piękny jest ten model Fiata ubrany w styl Gucciego! Fiat kreuje wciąż nowe horyzonty dla coraz szerszej gamy klientów.

12 listopada 2011 21:34

Dodaj komentarz