Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.

Ekologia na sportowo – Toyota Aqua TRD/Modellista

Newsy - 29 grudnia 2011

W przyszłym roku do europejskich salonów sprzedaży Toyoty powinien trafić Prius C – mniejszy odpowiednik znanego od wielu lat hybrydowego Priusa. Auto dostępne jest już w swojej ojczyźnie, gdzie nosi miano Aqua.

Przy okazji wprowadzenia nowej hybrydy na japoński rynek, Toyota postanowiła zaprezentować jej unikalne wersje. Mowa o odmianach wyposażonych w pakiet TRD lub zestaw Modellista.

W pierwszej paczce opcjonalnych dodatków pojawił się body-kit nadwozia zawierający przeprojektowane progi i zderzaki (przedni z diodami LED, tylny z dyfuzorem), nowe felgi aluminiowe, sportowe zawieszenie oraz zmieniony wydech zakończony dwiema rurami.

Podobne elementy znalazły się także w pakiecie Modellista – oprócz body-kitu nadwoziowego (który objął zderzaki, listwy boczne i spojler dachowy) pojawiły się nowe koła, ulepszone zawieszenie i przerobiony układ wydechowy.

Najtańsza Aqua kosztuje w Japonii 1.690.000 jenów, czyli około 73.600 złotych.

Komentarze (0)

Nikt nie dodał jeszcze komentarza do tego wpisu.

Dodaj komentarz