Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.

Czarno-białe Megane

Newsy - 4 lutego 2011

Edycje specjalne to doskonały sposób na szybką sprzedaż kilkuset egzemplarzy swojego samochodu. Nic więc dziwnego, że producenci wypuszczają ich naprawdę dużo. Renault nie jest wyjątkiem – prezentuje Megane Coupe Monaco GP Edition. Jest to kolejny samochód odwołujący się do tradycji wyścigów w na ulicach pięknego miasta Riwiery Francuskiej.

Czarno-białe trzydrzwiowe Megane posiada oznaczenia Monaco GP, trochę aluminium i białych elementów wewnątrz, inne zderzaki i w zasadzie to wszystko. Zmiany wizualne opierają się głównie na zastosowaniu połączenia białego nadwozia z czarnymi elementami.

Samochód będzie dostępny w sześciu wersjach silnikowych. Trzy z nich to diesle – 110, 130 i 160 KM. Benzynowe jednostki mają 130, 180 oraz 250 KM. Ta ostatnia, to oczywiście Megane RS 250, która zostanie wzbogacona również o skórzaną tapicerkę oraz 18-calowe felgi aluminiowe. Monaco GP Edition trafi do sprzedaży po targach w Genewie, które rozpoczną się w marcu. Ceny nie zostały jak na razie ujawnione.

Komentarze (0)

Nikt nie dodał jeszcze komentarza do tego wpisu.

Dodaj komentarz