Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.

Coś dla gadżetomaniaków – Volkswagen up!

Newsy - 23 września 2011

Jeśli Volkswagen nie przesadzi z ceną, zaprezentowany we Frankfurcie up! ma szansę na owocną karierę w segmencie małych aut. W znalezieniu klientów z pewnością pomoże mu szeroki wachlarz dodatków, który promuje poniższe video.

Oglądając kilkuminutowy filmik, możemy dowiedzieć się co nieco o takich akcesoriach jak elementy nadwozia, koła, bagażniki dachowe czy wykończenia bagażnika. Dla największych wielbicielek oraz wielbicieli up! Volkswagen ma do zaoferowania także szereg gadżetów codziennego użytku takich jak koszulki, plecaki czy torby.

Na polski rynek nowy „maluch” trafi w styczniu przyszłego roku. Auto oferowane będzie początkowo w trzech wariantach silnikowych – 1.0 MPI/60 KM, 1.0 MPI/75 KM oraz 1.0 EcoFuel/68 KM (ostatni na gaz ziemny). W późniejszym czasie gamę powinny zasilić nowe jednostki, jak również odmiana z 5-drzwiowym nadwoziem.

Komentarze (0)

Nikt nie dodał jeszcze komentarza do tego wpisu.

Dodaj komentarz