Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.

Chrysler 200 i Fiat 500 po przeróbkach, czyli nowości MOPARa

Newsy - 10 stycznia 2011

Już dziś motoryzacyjną stolicą świata stało się Detroit. Rozpoczęły się tam coroczne targi motoryzacyjne North American International Auto Show.

Wśród całej masy producentów, którzy pojawią się na salonie w Detroit, nie zabraknie amerykańskiej firmy MOPAR specjalizującej się w akcesoriach przeznaczonych dla aut koncernu Chryslera. Na tegoroczną wystawę w Detroit, MOPAR przygotował dwie premiery.

Pierwsza z nich to nowy Chrysler 200 w zmodyfikowanej wersji o nazwie Super S. Odmianę tą poznamy po dwubarwnej kolorystyce zewnętrznej, przeprojektowanych elementach nadwozia, 19-calowych felgach oraz obniżonym zawieszeniu.

Druga z nowości przygotowywanych przez MOPARa to kolejny owoc współpracy Chryslera z Fiatem. MOPAR zaprezentuje publiczności salonu w Detroit przerobioną odmianę Fiata 500, który pojawił się niedawno na rynku USA.

Włoskiego „malucha” po amerykańskich przeróbkach zdobi matowy lakier karoserii z niebieskimi naklejkami, czarne wykończenie kół oraz chromowane akcenty zewnętrzne, takie jak klamki czy lusterka boczne. Choć nie mamy do dyspozycji fotografii wnętrza, wiemy, że MOPAR zastosował tam skórzaną tapicerkę i nowe wykończenie dźwigni hamulca ręcznego.

Komentarze (0)

Nikt nie dodał jeszcze komentarza do tego wpisu.

Dodaj komentarz