Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.

Bayswater i Baker Street – Mini w wersji specjalnej

Newsy - 21 stycznia 2012

BMW jest sponsorem tegorocznej olimpiady w Londynie. Rzecz jasna to świetna okazja do wielu akcji promocyjnych, czego najlepszym przykładem są dwie wersje specjalne MINI, których nazwy pochodzą od znanych londyńskich lokalizacji. Wbrew pozorom zmiany w stosunku do modeli standardowych ograniczają się praktycznie do zabiegów kosmetycznych.

Nowe MINI Bayswater zapożyczyło swoją nazwę od prestiżowej dzielnicy Londynu położonej pomiędzy Knightsbridge a Notting Hill. Nowość dostępna będzie w odmianach Cooper, Cooper D, Cooper S oraz Cooper SD. Nadwozie pomalowane jest na kolor Kite Blue, ale można również wybrać odmianę Midnight Black lub Eclipse Grey. Z nadwoziem ładnie komponują się czarne, 17-calowe obręcze kół, zaś na masce znajdziemy charakterystyczne pasy. Wnętrze wykończono czarnym fortepianowym lakierem.

Nieco inną historię ma wersja Baker Street, która swoją nazwę odziedziczyła od ulicy spopularyzowanej przez książki Arthura Conana Doyle’a o Sherlocku Holmsie. W tym przypadku do wyboru będą wersje One, One D, Cooper lub Cooper D. Na masce pojawiły się czarne pasy, czarne są także obudowy lusterek oraz 16-calowe obręcze kół. Kolor Rooftop Grey jest standardowy, a w opcji są Pepper White oraz Midnight Black.

Zarówno na zewnątrz jak i w środku pojawiły się oznaczenia Baker Street. Podobnie jak w przypadku odmiany Bayswater, tak samo w Baker Street w standardzie są pakiety Chrome Line oraz Pepper Pack. Na rynku brytyjskim odmiana Baker Street kosztuje 16 365 funtów (ok. 85 tys. zł), natomiast Bayswater można kupić za kwotę 18 565 funtów (ok. 96 500 zł).

Komentarze (0)

Nikt nie dodał jeszcze komentarza do tego wpisu.

Dodaj komentarz