Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.

Bardzo subtelny lifting Renault Laguny Coupe

Newsy - 7 grudnia 2011

Odświeżona Laguna w wersjach liftback i kombi zadebiutowała we wrześniu ubiegłego roku, ale na prezentację coupe po liftingu musieliśmy poczekać jeszcze ponad rok.

Renault odsłoniło zmodernizowaną wersję swojego 2-drzwiowego modelu podczas salonu samochodowego w Bolonii. Pokaz nie przyciągnął jednak tłumu zwiedzających, bo odnowiona Laguna Coupe wygląda niemal identycznie, jak ta dotychczasowa.

Z zewnątrz poliftingową wersję rozpoznamy jedynie po światłach do jazdy dziennej ułożonych w literę „L” oraz zmienionych 18-calowych felgach. Zmiany są więc bardzo kosmetyczne, ale z drugiej strony większe chyba nie były potrzebne, skoro model ten nazywany jest „bratem” (tańszym) Astona Martina.

Pod maską również niewiele się zmieniło – tylko jedna odmiana napędowa doczekała się poprawek. Dokładnie rzecz biorąc, 150-konny diesel 2.0 dCi otrzymał system ESM (Energy Smart Management), który pozwolił na obniżenie spalania do 4,8 l/100 km i redukcję emisji CO2 do 125 g/km.

Komentarze (0)

Nikt nie dodał jeszcze komentarza do tego wpisu.

Dodaj komentarz