Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.

7 śmiesznych rzeczy, które możesz robić w samochodzie

Publikacje - 26 stycznia 2012

Czy zdarzyło Ci się, że podczas długiej i nużącej jazdy samochodem, Ty i Twoi współpasażerowie byliście w stanie niewysławialnej nudy, droga ciągnęła się jak makaron spaghetti, nawet przydrożne drzewa zdawały się uprzykrzać Wam jazdę, przesuwając się zbyt wolno? Oto lista, z przymrużeniem oka, najzabawniejszych rzeczy, które można robić w aucie:

1. Do długiej jazdy przygotuj się już zanim wyjedziesz w drogę. Przyklej do tylnej szyby lub zderzaka jakiś śmieszny tekst i obserwuj w lusterku reakcję kierowców. Wyobraź sobie miny ludzi, gdy przeczytają na przykład: „Uwaga! Batmobil – za kierownicą Catwoman”.

W popularnych serwisach aukcyjnych, znaleźć można mnóstwo gotowych propozycji tekstów i obrazków, w formie magnesów na samochód. Prawdziwą frajdę dają jednak żarty wymyślone przez siebie samą.

2. Jeśli już jesteśmy przy temacie innych kierowców, zauważ jak zabawne może być dyskretne podglądanie, co robią kierujący w czasie jazdy. Z pewnością uda Ci się zaobserwować niejedną dziwną minę, niejeden śmieszny ruch. Szczególnie komicznie wyglądają popisy niedoszłych artystów-piosenkarzy, którzy podśpiewują sobie podczas jazdy.

3. Odwróćmy sytuację. Co robić zabawnego w aucie? Śpiewaj! Urządź karaoke, z pasażerami lub bez. Możesz śpiewać do ulubionych piosenek z płyty lub ruszać ustami do nieznanych utworów z radia. Taki „mini playback show” nie dość, że zapewni rozrywkę Tobie, to jeszcze innym użytkownikom drogi, którzy wpadną na pomysł z punktu numer 2.

4. Kiedy mijasz jakiegoś przystojniaka, koniecznie go zaczep. Uśmiechaj się szeroko, pozdrawiaj dłonią, kto wie może oprócz zabawy coś jeszcze z tego wyniknie?

5. Gdy jedziesz z pociechami (ale nie tylko), możesz machać do napotkanych na drodze dzieci. Dużo radości sprawisz maluchom zarówno w samochodzie jak i poza nim.

6. Gdy masz ochotę na coś zupełnie dziwnego, polecam jazdę w kółko na rondzie, do czasu, aż zauważysz, że ktoś jeździ za Tobą i dziwnie mruga światłami.

7. Gdy jesteś posiadaczką CB radia, zapewne odkryłaś już, jak komiczne może być „podróżowanie” z innymi kierowcami. Często w eterze unoszą się żarty, ciekawe anegdoty, dorzuć swoje trzy grosze! Niech podróż mija Wam beztrosko!

Jazda samochodem nie musi być nudna. Jednak pamiętaj, że jakkolwiek nie zechcesz umilić sobie podróży, najważniejsze jest dojechanie do celu w całości. Dlatego zanim uskutecznisz jakiś żart, upewnij się, że zachowujesz wszelkie zasady bezpieczeństwa. Zasady poczucia humoru również należy zachować 🙂

Komentarze (4)

Patrycja

Nuda w podróży

18 czerwca 2015 18:51

gdyby nic

jesteś dzieckiem i siedzisz z tyłu wystarcz ściągnąć buty i obrucić się do tyłu i robić śmidczne miny a gdy ktoś zacznie się patszeć zahoowuj sie jak gdyby nic a nic takiego nie miało miejsca i tak cały czas

13 lutego 2016 13:51

nati

Nawet niezłe. 🙂

4 sierpnia 2016 21:47

Fiuf…

Ok zobacze

6 sierpnia 2017 23:40

Dodaj komentarz